Mina olen Merike

Minu sügav armastus lemmikloomade vastu on mind inspireerinud ja suunanud valmistama tooteid just neile.

Minu koer Sammy ja talle õmmeldud jope
Minu lugu sai alguse üle viie aasta tagasi, kui oli vaja leida uus jope minu neljajalgsele kaaslasele nimega Sammy.

Ent otsides sobivat lahendust, tuli pähe mõte, et miks peaksin ostma, kui oskan ka ise õmmelda?

Alguses oligi minu tähelepanu suunatud peamiselt vaid jopede valmistamisele kuid aja möödudes hakkasin avastama uusi võimalusi ja väljakutseid. Sealt edasi jõudsin ka autokatete valmistamiseni.

Tänaseks olen suutnud ühendada oma oskused ja armastuse lemmikloomade vastu ning loon ainulaadseid ja praktilisi autokatteid. Need katted ei aita mitte ainult kaitsta sõidukit karvade ja mustuse eest, vaid pakuvad ka mugavat reisikeskkonda lemmikloomadele.

Minu eesmärk on luua tooteid, mis mitte ainult ei teeni praktilist eesmärki, vaid pakuvad rõõmu ja mugavust ka lemmikloomale.

Loodan, et minu kirg õmblemise vastu ja soov pakkuda kvaliteetseid lahendusi, peegelduvad minu töödes.

Minu teekond on olnud täis õppimist, katsetamist ja kasvamist. Olen südamest tänulik kõigile klientidele, kes on usaldanud minu loomingut ning aidanud mul oma ettevõtmist arendada.

Pühendun sellele, et pakkuda parimat kvaliteeti ja isikupärastatud lahendusi, mis muudavad lemmikloomaga reisimise mugavamaks.

Tulevikus soovin luua veelgi rohkem praktilisi lahendusi, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks.Armsad kliendid, aitäh teile, et mind sellel teekonnal inspireerite!
MerikeTehtud tööd
Address:

Viljandi linn, Eesti

Email:

info@autokatted.ee

Telefon

+372 5377 8378